fotka

Bramy garażowe

Bramy firmy Door-Car to :

1. Więcej miejsca

      Brama segmentowa dzięki unikalnej konstrukcji otwiera się pionowo w gorę.

Po otwarciu znajduje się ona bezpośrednio pod stropem oszczędzając miejsce w garażu jak i przed nim. Nasze bramy są montowane poza światłem garażu co daje 100 % maksymalnego wykorzystania wjazdu przy prowadzeniu standardowym.

 

2. Ciepło, cisz, spokój.

      Pancerz bramy wykonany jest z panela 40 mm. Znajdująca się w nim pianka poliuretanowa o wielkiej gęstości sprawia iż współczynnik przenikalności ciepła jest na poziomie okna. Bramy w standardzie wyposażone są w system uszczelek montowanych z każdej strony bramy. Dodatkowo dolna uszczelka o budowie komorowej zapewnia idealne przyleganie do posadzki, niwelując także drobne nierówności podłoża. Brama segmentowa to także wysoka bariera akustyczna R = ca 22 dB.

 

3. Komfort, wygoda, bezpieczeństwo użytkowania.

      W standardzie wszystkie nasze bramy przygotowane są do zautomatyzowania. Automatyczne bramy to nie tylko wygoda, ale i także bezpieczeństwo. Zamykana brama automatycznie rygluje  się w prowadnicy co sprawia że jej otwarcie jest nie możliwe.

Rygiel automatu działa także w przypadku braku prądu.

Bramy użytkowane ręcznie standardowo wyposażone są w rygiel wewnętrzny lub opcjonalnie w zamek zewnętrzny wyposażony w kładkę patentową.

Specjalny kształt panela "finger protection" eliminuje możliwość zakleszczenia palców między segmentami. Bezpieczny układ sprężyn skrętnych zapewnia bezawaryjną pracę na długie lata.

 

 

Podsumowując "Door-Car" bramy które cieszą latami.

Prawa zastrzeżone © w roku 2006 dla Door Car